E-Ticaret


E-Ticaret alt yapısı, ürün ve içerik yönetimi, sosyal medya, müşteri hizmetleriankara e-ticaret ve marketing işlemlerini Grafin olarak profesyonel seviyede gerçekleştirmekteyiz. E-Ticaret sistemlerinde en büyük problemlerden birisi, müşteri e-ticaret sistemini satın aldıktan sonra yapması gereken işlemleri bilmemesi ya da bunun için personel temin etmesi gibi sorun teşkil eden problemlerle karşılaşması durumudur.

Dilerseniz bunun gibi alt yapı sisteminin geliştirmesi, ürün yüklemesi, seo işlemleri, içerik yönetimi, profesyonel müşteri hizmetleri, özel numara servisi, mailing ve toplu sms gibi pazar hacminizi genişletecek ve size yeni müşteri elde etmenizi sağlayacak tüm bu işlemleri ek bir sorunla karşılaşmadan uzman ekibimize teslim edebilirsiniz.

E-Ticaret, profesyonel ve tam zamanlı bir şekilde ilgilenilmediğinde kar yerine zarar ettirir. Talebin çok olduğu e-ticaret piyasası beraberinde rekabeti de getiriyor. Rakebetin çok olduğu bu piyasada başarılı olmanın temel anahtarı projeye fiziki bir iş yeri açıyormuş gibi bakmaktır.

Özel Yazılım E-Ticaret Sitesi

Açık Kaynak Kodlu E-ticaret Sitesi

E-Ticaret Alt Yapı Geliştirme

E-Ticaret Tema Geliştirme