Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı ile Kalabalıkta Öne Çıkmak

Web sitesi tasarımı bir şirketin dijital mecradaki en büyük kurumsal kimliğidir. Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi bir insana gerek duymadan 7/24 tanıtır. Web sitenizi rakiplerinizden ayıracak nitelikleri düşünsel süreçten geçirerek tasarlıyoruz.

 • ­Bilgisayar, tablet ve telefon için uyumlu tek bir tasarım.
 • ­Fark yaratan temiz ve modern bir arayüz (UI).
 • ­Stratejik olarak oluşturulmuş kullanıcı deneyimi (UX).

Bir web sitesini tasarlarken sosyolojik ve psikolojik etmenleri göz önüne alarak, hizmet vereceği kitleye göre font, punto, renk ve görsel uyumluluğuna dikkat ediyoruz. Burada amaç siteye gelen kullanıcıya aradığını hızlı ve doğru bir şekilde vermektir.

  Teklif Alın

  Web Sitesi Tasarım Sürecimiz

  Kapsamlı web sitesi tasarım stratejimiz, işiniz için mükemmel bir şekilde hazırlanmış bir web sitesi sağlar.

  Araştırma

  Web sitesi tasarımına başlamadan önce proje sahipleri ile markanın tam olarak ne iş yaptığını, hizmet ya da ürünlerini bir toplantı aracılığı ile öğreniriz. Sektörde rakip analizi yaparak markanın yol haritasını birlikte oluşturmaya çalışırız. Ardından web sitesi tasarımı konusunda kullanılacak öğelere karar verilir.

  Uzun yıllardır sektörde bir çok kuruma hizmet vermiş nitelikli ekibimiz ile proje sahipleri arasında gerçekleşen karşılıklı fikir alışverişi sonrasında tasarıma geçilir.

  web tasarım araştırma süreci

  Tasarım

  Web sitesi tasarım süreci proje sahiplerinden alınan bilgiler doğrultusunda genel şeması çizilerek tasarlanmaya başlar. Bu süreçte dikkat ettiğimiz temel öğeler; web sitesinin kullanışlı, hızlı, kullanıcı deneyimi yüksek, kaliteli görsellerle desteklenmiş, doğru renk, font ve punto seçimidir.

  Web sitesine giren bir kullanıcının aradığını sıkılmadan en hızlı şekilde bulması ve gereksiz detaylar ile boğulmaması gerekir. Bu yüzden web sitesini sadeliğe önem vererek, tüm sosyolojik ve psikolojik etmenleri göz önüne alarak tasarlıyoruz.

  web sitesi tasarım süreci

  Final

  Final aşamasında yol haritasını belirlediğimiz web sitesi projesinin belirlenen hatlara uygun tasarlanıp tasarlanmadığı hem tasarım hem yazılım alanlarınca tarafımızca incelenir ve proje sahiplerine incelemeleri için canlı ortamda açılır.

  Yapılması istenilen düzeltmeler var ise bu süreçte yapılarak web sitesi proje sahiplerine kullanıcı bilgileri ile teslim edilir. Teslim sonrasında istenilen takdirde ömür boyu yazılım ve tasarım desteği verilir.

  web sitesi tasarımı
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Merhaba.
  Yardımcı olabilir miyim?