Web Tasarım


Web tasarım, dijital bir atölyenin ya da platformun kullanıcıların göreceği, görsel ve ankara web tasarımmetinlerden oluşan arayüzün ilk adımıdır ve kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçasıdır. Bir web sitesi nasıl olmalı sorusunun basit ama çok komplike bir cevabı var; Efektif.

Günden güne rekabetin arttığı dijital pazarda görünür olabilmek, kullanıcıya ilk erişebilmek, kullanıcıya iyi tasarlanmış bir ara yüz ile hizmet verip, kullanıcı deneyimini arttırmak çok komplike bir yapı haline geldi. Sunucu, kod yapısı, görseller gibi bir çok etmen web sitesinin bulunabilirliği açısından ilk sıralarda yer alıyor.

Arama motoru optimizasyonu yapılmamış bir site, köhne bir köşede iş yeri açmaya benzer, dolayısıyla bir fayda sağlamaz. Bir web sitesi tasarlanırken kullanıcı arayüzü iyi hazırlanmalı, kullanıcı deneyimi sürekli ölçülmeli ve geliştirilmelidir. Uzun vadede kalıcılık esas fikir kabul edilmelidir. Grafin olarak dijital girişimlerin süreklilik arz etmesini önemle vurguluyor, gerekli özenin gösterilmemesi durumunda harcanan zaman ve paranın bir değeri olmadığının altını çiziyoruz.

Özel Yazılım Web Sitesi

WordPress Web Sitesi

Web Site Alt Yapı Geliştirme

Web Site Tema Geliştirme